urun-nova-diningroom-yemek-odasi-takimi-01.jpg
Hakkımızda

Onss Mobilya, üretimine 1967 yılında Bursa’da başlamıştır. 3500 m2 lik 2 mağaza ve 20 bin m² üretim alanı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Farklı beğeni ve tarz anlayışlarına hitap eden alternatifler sunarak, modern tasarım düşüncesiyle evlerinizde fark yaratmak için sizi bekliyor.

Yemek odası, yatak odası, tv ünitesi ve oturma grupları olmak üzere birbirinden geniş ürün yelpazesiyle modern ve yenilikçi anlayışı hayatınıza taşıyor. Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan ürünleri, gücünü yıllara dayanan deneyiminden alıyor.

Yurtiçi ve yurtdışına yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Onss Mobilya, size bir mobilyadan çok daha fazlasını, bir yaşam stilini sunuyor.

Vizyonumuz
Kaliteli ürünlerimiz fonksiyonel kullanımı ve estetik görüntüsü ile son teknoloji kullanılarak tasarlanmış ve hayallerinizi gerçekleştirmek için hazır… Kalite; Fonksiyonellik; estetik ;tasarım; hayal ve beyin gücü işte bizi özetleyen kelimeler…
Misyonumuz
Mobilya ve ev aksesuarı dendiğinde akla gelen firmamız, ürün çeşitliliğini dünya trendlerine uygun olarak belirler. Sektöre yön veren ve büyümesini sağlayan kurumsal hizmetlerimiz, dünya standartlarına sahip kaliteli ürün anlayışıyla verilir.